30% OFF na wyprzedaż z kodem CLEARANCE30

Zwroty i reklamacje

Zwrot

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać w nienaruszonym stanie.

Napisz do nas maila z informacją, że chcesz dokonać zwrotu, a wyślemy do Ciebie formularz, który należy wypełnić i odesłać na adres mailowy contact@infairno.com, a oryginał dołączyć  do paczki ze zwrotem. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta.

UWAGA: Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu oraz odesłanie paczki od dnia otrzymania przesyłki.Wszystkie paczki wysłane po tym terminie nie będą przyjmowane

Przesyłkę należy wysłać na adres :

Infairno
ul. Dębowa 1
76-003 Sucha Koszalińska
tel: 516532366

Reklamacja

Jeżeli produkt, który zamówiłaś posiada wadę, jak najbardziej możesz go reklamować. W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy contact@infairno.com Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia. Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny, który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia.
Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta.

UWAGA: W przeciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji należy wysłać reklamowany produkt. Wszystkie reklamacje wysyłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: contact@infairno.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.