O nas

Infairno to minimalistyczne ubrania ze zmysłowym podtekstem.

Marka zrodziła się z pragnienia połączenia pewności siebie, beztroski, ponadczasowości i prostoty. Nasze ubrania podkreślają piękno kobiet i jednocześnie czynią je silniejszymi.

Zrównoważona moda

Jako marka staramy się jak najmniej ingerować w środowisko tworząc odpowiedzialną modę. Szyjemy etycznie z certyfikowanych tkanin w małej szwalni na północy Polski. Jesteśmy w pełni świadomi negatywnego wpływu świata mody na środowisku, dlatego co sezon, uważnie przyglądamy się naszemu zapotrzebowaniu na surowce oraz produktu, tak by nie tworzyć za dużych zapasów. Jeśli zachodzi potrzeba, zlecamy comiesięczne doszycia, które są możliwe ze względu na lokalną produkcję. Pozwala nam to na utrzymanie odpowiedniej wielkości selekcji dla naszych klientów, unikając tym samym nadprodukcji, która finalnie prowadzi do zanieczyszczenia środowiska.

Chcąc chronić środowisko minimalizujemy także zużycie plastiku. Produkty Infairno pakowane są w pochodzący z recyklingu papier, który zdobi ekologiczna naklejka. Każde zamówienie wysyłane jest również w papierowym, przyjaznym środowisku kartonie, który nadaje się do ponownego wykorzystania w razie ewentualnego zwrotu lub wymiany towaru.